| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CIRH1A |
| Clone | 2185D1a |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2a |
| Format | Protein G purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | DB, ICC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CIRH1A Antibody (clone 2185D1a) LS-C342806 |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | CIRH1A, Cirhin, KIAA1988, Testis expressed gene 292, UTP4, NAIC, TEX292 |
| Gene, Accession # | CIRH1A, Gene ID: 84916 |
| Catalog # | LS-C342806 |
| Price | |
| Order / More Info | CIRH1A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|