| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CIRH1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CIRH1A Antibody LS-C410129. Specificity: Human CIRH1A |
| Immunogen | Recombinant fusion protein containing a sequence corresponding to amino acids 497-686 of human CIRH1A (NP_116219.2). NWLAASGTSAGVHVYNVKQLKLHCTVPAYNFPVTAMAIAPNTNNLVIAHSDQQVFEYSIPDKQYTDWSRTVQKQGFHHLWLQRDTPITHISFHPKRPMHILLHDAYMFCIIDKSLPLPNDKTLLYNPFPPTNESDVIRRRTAHAFKISKIYKPLLFMDLLDERTLVAVERPLDDIIAQLPPPIKKKKFGT |
| Other Names | CIRH1A, Cirhin, KIAA1988, Testis expressed gene 292, UTP4, NAIC, TEX292 |
| Gene, Accession # | CIRH1A, Gene ID: 84916 |
| Catalog # | LS-C410129 |
| Price | |
| Order / More Info | CIRH1A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|