| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CIRH1A, aa116-143 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:1000), Flo (1:10 - 1:50), IHC (1:50 - 1:100), WB (1:100 - 1:500) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CIRH1A Antibody (aa116-143) LS-C320404. This CIRH1A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 116-143 amino acids from the N-terminal region of human CIRH1A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | CIRH1A, Cirhin, KIAA1988, Testis expressed gene 292, UTP4, NAIC, TEX292 |
| Gene, Accession # | CIRH1A, Gene ID: 84916 |
| Catalog # | LS-C320404 |
| Price | |
| Order / More Info | CIRH1A, aa116-143 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|