| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CIRH1A, aa237-286 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | CIRH1A Antibody (aa237-286, HRP) LS-C467799. Specificity: Human CIRH1A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa237-286 of human CIRH1A (Q969X6-2). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee (100%). |
| Other Names | CIRH1A, Cirhin, KIAA1988, Testis expressed gene 292, UTP4, NAIC, TEX292 |
| Gene, Accession # | CIRH1A, Gene ID: 84916 |
| Catalog # | LS-C467799 |
| Price | |
| Order / More Info | CIRH1A, aa237-286 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|