| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM161A, aa229-278 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, dog, guinea pig, horse, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM161A Antibody (aa229-278, HRP) LS-C467508. Specificity: Human FAM161A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa229-278 of human FAM161A (Q3B820, NP_115556). Percent identity by BLAST analysis: Human, Marmoset, Rabbit (100%); Gorilla, Gibbon, Bovine, Pig (92%); Elephant, Panda, Dog, Bat, Horse, Guinea pig (85%). |
| Other Names | FAM161A, Protein FAM161A, RP28 |
| Gene, Accession # | FAM161A, Gene ID: 84140 |
| Catalog # | LS-C467508 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM161A, aa229-278 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|