| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM161A, aa511-560 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, dog, porcine, gibbon, human, chimpanzee |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM161A Antibody (aa511-560, Biotin) LS-C467503. Specificity: Human FAM161A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa511-560 of human FAM161A (Q3B820, NP_115556). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gibbon, Dog, Rabbit, Pig (100%); Marmoset, Panda, Bovine, Horse (92%); Gorilla (90%); Elephant, Bat (85%); Mouse (78%). |
| Other Names | FAM161A, Protein FAM161A, RP28 |
| Gene, Accession # | FAM161A, Gene ID: 84140 |
| Catalog # | LS-C467503 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM161A, aa511-560 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|