| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM166A, aa130-179 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM166A Antibody (aa130-179, FITC) LS-C477395. Specificity: Human FAM166A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa130-179 of human FAM166A (Q6J272, NP_001001710). Percent identity by BLAST analysis: Human (100%). |
| Other Names | FAM166A, HSD46, Protein FAM166A |
| Gene, Accession # | FAM166A, Gene ID: 401565 |
| Catalog # | LS-C477395 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM166A, aa130-179 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|