| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM167A, aa146-195 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, human, chimpanzee, gibbon |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM167A Antibody (aa146-195, HRP) LS-C469839. Specificity: Human FAM167A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa146-195 of human FAM167A (Q96KS9, NP_444509). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Rabbit (100%); Mouse, Rat, Dog, Bovine, Horse, Guinea pig (92%). |
| Other Names | FAM167A, Protein FAM167A, C8orf13, D8S265 |
| Gene, Accession # | FAM167A, Gene ID: 83648 |
| Catalog # | LS-C469839 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM167A, aa146-195 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|