| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Complement C8A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Complement C8A Antibody (HRP) LS-C712742. The antibody is a rabbit polyclonal antibody raised against C8a. It has been selected for its ability to recognize C8a in immunohistochemical staining and western blotting. |
| Immunogen | C8a, Mouse |
| Other Names | C8A, Complement C8A |
| Gene, Accession # | C8A, Gene ID: 731 |
| Catalog # | LS-C712742 |
| Price | |
| Order / More Info | Complement C8A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|