| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM83A, aa268-295 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | alkaline phosphatase (AP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM83A Antibody (aa268-295, AP) LS-C259338. This FAM83A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 268-295 amino acids from the Central region of human FAM83A. |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | FAM83A, BJ-TSA-9, Protein FAM83A, TSGP, Tumor antigen BJ-TSA-9 |
| Gene, Accession # | FAM83A, Gene ID: 84985 |
| Catalog # | LS-C259338 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM83A, aa268-295 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|