| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM120A, Internal |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, IHC, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM120A Antibody (Internal) LS-C153282. Specificity: Reacts with human CTC1 protein. Cross react with monkey protein. |
| Immunogen | Synthetic peptide derived from internal part of human CTC1 protein. |
| Other Names | FAM120A, C9orf10, DNAPTP1, KIAA0183, OSSA, Protein FAM120A, DNAPTP5 |
| Gene, Accession # | FAM120A, Gene ID: 23196 |
| Catalog # | LS-C153282 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM120A, Internal Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|