| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM125A, Internal |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, WB (1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM125A Antibody (Internal) LS-C757909 |
| Immunogen | This FAM125A antibody is generated from a rabbit immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 152-186 amino acids from the Central region of human FAM125A. |
| Other Names | MVB12A, CFBP, ESCRT-I complex subunit MVB12A, FAM125A, Protein FAM125A |
| Gene, Accession # | MVB12A, Gene ID: 93343 |
| Catalog # | LS-C757909 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM125A, Internal Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|