| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM170A, Internal |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, bovine, rat, horse, human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM170A Antibody (Internal) LS-C345213. Specificity: Human FAM170A |
| Immunogen | The immunogen for Anti-FAM170A antibody is: synthetic peptide directed towards the middle region of Human FAM170A. Percent identity by BLAST analysis: Human (100%); Rat, Horse, Mouse, Bovine, Rabbit (79%). |
| Other Names | FAM170A, Protein FAM170A, ZNFD, Zinc finger protein ZNFD, Znf domain containing protein |
| Gene, Accession # | FAM170A, Gene ID: 340069 |
| Catalog # | LS-C345213 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM170A, Internal Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|