| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM135A / KIAA1411, aa650-700 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 10 blot |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM135A / KIAA1411 Antibody (aa650-700) LS-C763270 |
| Immunogen | Portion of GeneID: 57579 corresponding to ammino acids between 650 and 700 of UniprotID: Q9P2D6 |
| Other Names | FAM135A, KIAA1411, Protein FAM135A |
| Gene, Accession # | FAM135A, Gene ID: 57579 |
| Catalog # | LS-C763270-10 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM135A / KIAA1411, aa650-700 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|