| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Semaphorin 5A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Goat |
| Reactive Species | cow dog human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 100ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human Semaphorin 5A. |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to DEATKKACYSKGKS, from the internal region of human Semaphorin 5A. Species Sequence Homology: bovine, canine, mouse and rat |
| Other Names | Semaphorin 5A (Semaphorin-5A, Semaphorin F, Sema F, SEMA5A, SEMAF) |
| Gene, Accession # | Gene ID: 9037, 20356, 310207, Accession: NP_003957.1 |
| Catalog # | S0668-57G |
| Price | |
| Order / More Info | Semaphorin 5A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|