| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Semaphorin 6A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | serum |
| Size | 50ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human Semaphorin 6A. |
| Immunogen | Partial recombinant human Semaphorin 6A (21-120) with a GST tag. |
| Other Names | Semaphorin 6A (Semaphorin VIA, Sema VIA, Semaphorin-6A-1, SEMA6A-1) (SEMA6A, KIAA1368, SEMAQ) |
| Gene, Accession # | SwissProt: Q9H2E6 |
| Catalog # | S0668-60B |
| Price | |
| Order / More Info | Semaphorin 6A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|