| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Semaphorin 7A |
| Clone | 14L836 |
| Host Species | Rat |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2 |
| Format | Protein G purified |
| Size | 100ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human Semaphorin 7A. |
| Immunogen | Recombinant protein corresponding to human Semaphorin 7A EC domain. |
| Other Names | Semaphorin 7A |
| Gene, Accession # | n/a |
| Catalog # | 216932 |
| Price | |
| Order / More Info | Semaphorin 7A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|