| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | HTR3A / 5-HT3A Receptor |
| Clone | 4D5E7 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG2a |
| Format | purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA (1:10000), Flo (1:200 - 1:400), ICC (1:100 - 1:500), IHC (1:200 - 1:1000), WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | HTR3A / 5-HT3A Receptor Antibody (clone 4D5E7) LS-C682538 |
| Immunogen | Purified recombinant fragment of human HTR3A (AA: extra 24-157) expressed in E. Coli. |
| Other Names | HTR3A, 5-HT3-A, 5-HT3R-A, 5-HT3 receptor, 5HT3 serotonin receptor, 5-HT3A, 5-HT3a receptor, 5-hydroxytryptamine receptor 3, 5-HT-3, 5-HT3, 5-HT3R, 5HT3R, HTR3, Serotonin receptor 3A |
| Gene, Accession # | HTR3A, Gene ID: 3359 |
| Catalog # | LS-C682538 |
| Price | |
| Order / More Info | HTR3A / 5-HT3A Receptor Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|