| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | HTR5A / 5-HT5A Receptor |
| Clone | 10D3 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1,k |
| Format | Protein A purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA, WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | HTR5A / 5-HT5A Receptor Antibody (clone 10D3) LS-C197475. Specificity: Human HTR5A / 5-HT5A |
| Immunogen | HTR5A (NP_076917, aa223-282 partial recombinant protein with GST tag. MW of the GST tag alone is 26 KDa. |
| Other Names | HTR5A, 5-HT-5, 5-HT-5A, 5-HT5A, 5-HT5a receptor, 5-hydroxytryptamine5a, Serotonin 5-HT5a receptor, Serotonin 5a receptor, Serotonin receptor 5A |
| Gene, Accession # | HTR5A, Gene ID: 3361 |
| Catalog # | LS-C197475 |
| Price | |
| Order / More Info | HTR5A / 5-HT5A Receptor Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|