| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | DCP1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | serum |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IP |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human DCP1A. |
| Immunogen | Full length human DCP1A, aa1-582 (AAH07439.1). |
| Other Names | DCP1A (mRNA-decapping Enzyme 1A, Smad4-interacting Transcriptional Co-activator, Transcription Factor SMIF, SMIF, FLJ21691, HSA275986, Nbla00360) |
| Gene, Accession # | Accession: BC007439.2, AAH07439.1 |
| Catalog # | 125670 |
| Price | |
| Order / More Info | DCP1A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|