| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MIP1A |
| Clone | 12K132 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | dog |
| Isotype | IgG2A |
| Format | Protein A/G purified |
| Size | 100ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes canine MIP1 a. No cross-reactivity with recombinant canine MIP1B or recombinant MIP1 a from human, mouse or rat. |
| Immunogen | Recombinant corresponding to aa23-92 from canine MIP1a expressed in E.coli. |
| Other Names | MIP1A (C-C Motif Chemokine 3, G0/G1 Switch Regulatory Protein 19-1, Macrophage Inflammatory Protein 1-alpha, MIP-1-alpha, PAT 464.1, SIS-beta, Small-inducible Cytokine A3, Tonsillar Lymphocyte LD78 alpha Protein, CCL3, G0S19-1, SCYA3) |
| Gene, Accession # | SwissProt: Q68A92 |
| Catalog # | M1202-20B |
| Price | |
| Order / More Info | MIP1A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|