| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MIP-1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | ion exchange purified |
| Size | 100ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes mouse MIP-1A |
| Immunogen | Recombinant protein corresponding to mouse MIP-1A expressed in E.coli. |
| Other Names | Mouse Macrophage Inflammatory Protein-1-alpha, Ccl3 cytokine, C-C motif chemokine 3, Small-inducible cytokine A3, Macrophage inflammatory protein 1-α, MIP-1-alpha, TY-5, SIS-alpha, Heparin-binding chemotaxis protein, L2G25B, Scya3 protein |
| Gene, Accession # | n/a |
| Catalog # | 168360 |
| Price | |
| Order / More Info | MIP-1A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|