| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MIP3A |
| Clone | 14G19 |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | IgG1,k |
| Format | allophycocyanin (APC) conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | FLISA WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human MIP3A. |
| Immunogen | Recombinant protein corresponding to human MIP3A expressed in E. coli. |
| Other Names | MIP3A (Macrophage Inflammatory Protein 3 alpha, MIP-3-alpha, MIP-3a, Beta Chemokine Exodus-1, CC Chemokine LARC, C-C Motif Chemokine 20, Chemokine (C-C Motif) Ligand 20, CCL20, CKb4, Liver and Activation-regulated Chemokine, LARC, Small-inducible Cytokine A20, SCYA20, ST38) (APC) |
| Gene, Accession # | n/a |
| Catalog # | 143657-APC |
| Price | |
| Order / More Info | MIP3A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|