| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | ANO1 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human ANO1(TMEM16A). |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to ANO1(TMEM16A). |
| Other Names | ANO1 (TMEM16A) |
| Gene, Accession # | n/a |
| Catalog # | 298588 |
| Price | |
| Order / More Info | ANO1 Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|