| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | OBP2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human rat |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes OBP2A. Species Crossreactivity: human, rat |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | OBP, OBP2C, OBPIIa, hOBPIIa |
| Gene, Accession # | OBP2A, Gene ID: 29991, Accession: NP_055397, SwissProt: Q9NY56 |
| Catalog # | 487461 |
| Price | |
| Order / More Info | OBP2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|