| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TADA2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | cow dog horse guinea pig human mouse rabbit rat |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human TADA2A. Species Crossreactivity: bovine, canine, guinea pig, equine, mouse, rabbit, rat |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to the middle region of human TADA2L |
| Other Names | ADA2, FLJ12705, KL04P, hADA2, ADA2A, TADA2L |
| Gene, Accession # | TADA2A, Gene ID: 6871, Accession: NP_001479, SwissProt: O75478 |
| Catalog # | 493307 |
| Price | |
| Order / More Info | TADA2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|