| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TMEM106A, NT |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 100ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA IF IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human TMEM106A. Species Crossreactivity: mouse |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to 14aa from human TMEM106A at N-terminal. |
| Other Names | TMEM106A, NT (Transmembrane Protein 106A) |
| Gene, Accession # | Accession: NP_659478 |
| Catalog # | 352594 |
| Price | |
| Order / More Info | TMEM106A, NT Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|