| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TTC30A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | purified |
| Size | 50ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human TTC30A. |
| Immunogen | TTC30A (AAH42848.1, 1aa-665aa) full-length human protein. |
| Other Names | Tetratricopeptide Repeat Domain 30A, FLJ13946, FLJ77601 |
| Gene, Accession # | Accession: AAH42848.1 |
| Catalog # | 253092 |
| Price | |
| Order / More Info | TTC30A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|