| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TTC30A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | cow dog human rabbit |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human TTC30A. Species Crossreactivity: bovine, canine, rabbit |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to the C-terminal region of Human TTC30A |
| Other Names | TTC30A (Tetratricopeptide Repeat Protein 30A) |
| Gene, Accession # | TTC30A, Gene ID: 92104, Accession: NP_689488, SwissProt: Q86WT1 |
| Catalog # | 494834 |
| Price | |
| Order / More Info | TTC30A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|