| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | K-Ras 4A, Isoform-specific |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human K-Ras4A. |
| Immunogen | Linear peptide corresponding to human K-Ras4A, KLH conjugated. |
| Other Names | K-Ras 4A, Isoform-specific (GTPase KRas, Isoform 2A, c-K-ras, Isoform 2A, c-Ki-ras, Isoform 2A, K-Ras 2, Isoform 2A, Ki-Ras, Isoform 2A) |
| Gene, Accession # | Gene ID: 3845, Accession: NP_203524, SwissProt: P01116 |
| Catalog # | 366967 |
| Price | |
| Order / More Info | K-Ras 4A, Isoform-specific Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|