| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | PI4K2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human PI4K2A. |
| Immunogen | Full length human PI4K2A, aa1-479 (NP_060895.1). |
| Other Names | PI4K2A (Phosphatidylinositol 4-Kinase Type 2-alpha, Phosphatidylinositol 4-kinase Type II-alpha, DKFZp761G1923, PI4KII, PIK42A, RP11-548K23.6) (FITC) |
| Gene, Accession # | Accession: NM_018425, NP_060895.1 |
| Catalog # | 131301-FITC |
| Price | |
| Order / More Info | PI4K2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|