| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TUBA1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | cow dog horse guinea pig human mouse rabbit rat |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes TUBA1A. Species Crossreactivity: bovine, canine, guinea pig, equine, human, mouse, rabbit, rat |
| Immunogen | n/a |
| Other Names | B-ALPHA-1, FLJ25113, LIS3, TUBA3 |
| Gene, Accession # | TUBA1A, Gene ID: 7846, Accession: NP_006000, SwissProt: Q71U36 |
| Catalog # | 494870 |
| Price | |
| Order / More Info | TUBA1A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|