| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TUBA4A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human TUBA4A. |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to the C-terminal region of human TUBA4A |
| Other Names | ALS22; TUBA1; H2-ALPHA |
| Gene, Accession # | TUBA4A, Gene ID: 7277, Accession: NP_001265481.1, SwissProt: P68366 |
| Catalog # | 494881 |
| Price | |
| Order / More Info | TUBA4A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|