| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TUBA4A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | cow dog horse guinea pig human mouse rabbit rat |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC IP WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human TUBA4A. Species Crossreactivity: bovine, canine, guinea pig, equine, mouse, rabbit, rat |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to the middle region of human TUBA4A |
| Other Names | FLJ30169, H2-ALPHA, TUBA1 |
| Gene, Accession # | TUBA4A, Gene ID: 7277, Accession: NP_005991, SwissProt: P68366 |
| Catalog # | 494879 |
| Price | |
| Order / More Info | TUBA4A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|