| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | B-cell lymphoma/leukemia 11A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 50ul, 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA IHC |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | Recombinant human B-cell lymphoma/leukemia 11A protein (aa1-230). |
| Other Names | BCL-11A,B-cell CLL/lymphoma 11A,COUP-TF-interacting protein 1,Ecotropic viral integration site 9 protein homolog,EVI-9,Zinc finger protein 856,BCL11A,CTIP1, EVI9, KIAA1809, ZNF856 |
| Gene, Accession # | SwissProt: Q9H165 |
| Catalog # | 307436 |
| Price | |
| Order / More Info | B-cell lymphoma/leukemia 11A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|