| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | PARD6A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 50ul, 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | Synthetic peptide of human PARD6A |
| Other Names | par-6 partitioning defective 6 homolog alpha (C. elegans) |
| Gene, Accession # | SwissProt: Q9NPB6 |
| Catalog # | 327519 |
| Price | |
| Order / More Info | PARD6A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|