| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | PARD6A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™550 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human PARD6A. Species Crossreactivity: mouse. |
| Immunogen | Full length human PARD6A, aa1-345 (NP_001032358.1). |
| Other Names | PARD6A (Partitioning Defective 6 Homolog alpha, PAR-6, PAR-6 alpha, PAR-6A, PAR6C, Tax Interaction Protein 40, TIP-40, PAR6A, TAX40) (MaxLight 550) |
| Gene, Accession # | Accession: NM_001037281, NP_001032358.1 |
| Catalog # | 130877-ML550 |
| Price | |
| Order / More Info | PARD6A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|