| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | POC1A, CT |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | peptide affinity purified |
| Size | 200ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human POC1A. |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to aa326-360 of the C-terminal region of human POC1A, KLH conjugated. |
| Other Names | POC1 centriolar protein homolog A, Pix2, Proteome of centriole protein 1A, WD repeat-containing protein 51A, POC1A, WDR51A |
| Gene, Accession # | POC1A, Gene ID: 25886, SwissProt: Q8NBT0 |
| Catalog # | 502240 |
| Price | |
| Order / More Info | POC1A, CT Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|