| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | TM16A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | affinity purified |
| Size | 50ug, 100ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA IF |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human TM16A. |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to human TM16A. |
| Other Names | Discovered on gastrointestinal stromal tumors protein 1, Oral cancer overexpressed protein 2, Tumor amplified and overexpressed sequence 2 |
| Gene, Accession # | TM16A, Gene ID: 55107, SwissProt: Q5XXA6 |
| Catalog # | 405179 |
| Price | |
| Order / More Info | TM16A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|