| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | UNC45A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Mouse |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | Protein A purified |
| Size | 50ug |
| Concentration | n/a |
| Applications | IF WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human UNC45A. |
| Immunogen | Full length human UNC45A, aa1-944 (NP_061141). |
| Other Names | GCUNC45, GC-UNC45, IRO039700 |
| Gene, Accession # | Accession: NM_018671, NP_061141 |
| Catalog # | 135104 |
| Price | |
| Order / More Info | UNC45A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|