| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | PI4K2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 50ul, 150ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human PI4K2A. Species Crossreactivity: mouse and rat |
| Immunogen | Human PI4K2A |
| Other Names | phosphatidylinositol 4-kinase type 2 alpha,PI4K2A,DKFZp761G1923,PI4KII,PIK42A,RP11-548K23.6 , |
| Gene, Accession # | SwissProt: Q9BTU6 |
| Catalog # | 328186 |
| Price | |
| Order / More Info | PI4K2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|