| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CD11A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | 200ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human LFA-1. |
| Immunogen | Synthetic peptide corresponding to aa721-751 from internal region of human ITGAL. |
| Other Names | ITGAL, Integrin alpha-L, LFA-1 alpha, LFA-1A, Integrin gene promoter, Alpha polypeptide), CD11a antigen, LFA-1, LFA1A |
| Gene, Accession # | LFA-1 / CD11A, Gene ID: 3683 |
| Catalog # | 215569 |
| Price | |
| Order / More Info | CD11A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|