| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | CKMT1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | fluorescein (FITC) conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes CKMT1A. Species Crossreactivity: human, mouse, rat |
| Immunogen | Recombinant protein corresponding to human CKMT1A. |
| Other Names | CKMT1A (Creatine Kinase, Mitochondrial 1A, CKMT1) (FITC) |
| Gene, Accession # | Gene ID: 548596, SwissProt: P12532 |
| Catalog # | 210157-FITC |
| Price | |
| Order / More Info | CKMT1A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|