| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Cdc25A, ID |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | alkaline phosphatase (AP) conjugate |
| Size | 200ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | Cdc25A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide selected from the Center region of human Cdc25A. |
| Other Names | CDC25A, M-phase inducer phosphatase 1, Dual specificity phosphatase Cdc25A |
| Gene, Accession # | CDC25A, Gene ID: 993, SwissProt: P30304 |
| Catalog # | 033576-AP |
| Price | |
| Order / More Info | Cdc25A, ID Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|