| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | MOBKL1A, CT |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | allophycocyanin (APC) conjugate |
| Size | 200ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | FL IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human MOB4A. |
| Immunogen | Synthetic peptide selected from the C-terminal region of human MOB4A (KLH). |
| Other Names | MOB1, Mps One Binder Kinase Activator-like 1A (Yeast) |
| Gene, Accession # | Accession: NP_775739, SwissProt: Q7L9L4 |
| Catalog # | M4099-95C-APC |
| Price | |
| Order / More Info | MOBKL1A, CT Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|