| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | EIF5A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | phycoerythrin (PE) conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IF IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes EIF5A. Species Crossreactivity: human, mouse, rat |
| Immunogen | Recombinant protein corresponding to human EIF5A. |
| Other Names | EIF5A (Eukaryotic Translation Initiation Factor 5A, EIF-5A, EIF5A1, eIF5AI) (PE) |
| Gene, Accession # | Gene ID: 1984, SwissProt: P63241 |
| Catalog # | 210660-PE |
| Price | |
| Order / More Info | EIF5A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|