| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RNASEH2A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™550 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human RNASEH2A. |
| Immunogen | Full-length human RNASEH2A, aa1-299 (NP_006388.2). |
| Other Names | RNASEH2A (Ribonuclease H2 Subunit A, RNase H2 Subunit A, Ribonuclease HI Subunit A, Ribonuclease HI Large Subunit, RNase HI Large Subunit, RNase H(35), Aicardi-Goutieres Syndrome 4 Protein, AGS4, RNASEHI, RNHIA) (MaxLight 550) |
| Gene, Accession # | Accession: NM_006397, NP_006388.2 |
| Catalog # | 132619-ML550 |
| Price | |
| Order / More Info | RNASEH2A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|