| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | RRP7A, CT |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | alkaline phosphatase (AP) conjugate |
| Size | 200ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | n/a |
| Immunogen | RRP7A antibody is generated from rabbits immunized with a KLH conjugated synthetic peptide between 239-269 amino acids from the C-terminal region of human RRP7A. |
| Other Names | RRP7A, Ribosomal RNA-processing protein 7 homolog A, Gastric cancer antigen Zg14 |
| Gene, Accession # | RRP7A, Gene ID: 27341, Accession: NP_056518.2, SwissProt: Q9Y3A4 |
| Catalog # | 041287-AP |
| Price | |
| Order / More Info | RRP7A, CT Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|