| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SH2D1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human mouse rat |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™405 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | IF IHC WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes SH2D1A. Species Crossreactivity: human, mouse, rat |
| Immunogen | Recombinant protein corresponding to human SH2D1A . |
| Other Names | SH2D1A (SH2 Domain Protein 1A, Duncan Disease SH2-protein, DSHP, EBVS, FLJ18687, FLJ92177, IMD5, LYP, MTCP1, SAP, XLP, XLPD) (MaxLight 405) |
| Gene, Accession # | Gene ID: 4068, SwissProt: O60880 |
| Catalog # | 213349-ML405 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D1A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|