| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | SH2D1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | MaxLight™490 conjugate |
| Size | 100ul |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Recognizes human SH2D1A. |
| Immunogen | Full length human SH2D1A, aa1-128 (NP_002342.1). |
| Other Names | SH2D1A (SH2 Domain-containing Protein 1A, Duncan Disease SH2-protein, Signaling Lymphocytic Activation Molecule-associated Protein, SLAM-associated Protein, T-cell Signal Transduction Molecule SAP, DSHP, SAP, FLJ18687, FLJ92177) (MaxLight 490) |
| Gene, Accession # | Accession: NM_002351, NP_002342.1 |
| Catalog # | 133282-ML490 |
| Price | |
| Order / More Info | SH2D1A Antibody from UNITED STATES BIOLOGICAL |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|